РАЗРАБОТКА ПРОГРАММНЫХ ПРИЛОЖЕНИЙ ДЛЯ АНАЛИЗА ИНДИКАТОРНЫХ ДИАГРАММ ФОРМОВОЧНЫХ МАШИН
DOI:
https://doi.org/10.20535/2519-450x.6.2015.61284Анотація
На сегодняшний момент классические способы уплотнения форм – прессование и встряхивание, - не утратили своей актуальности, наоборот, они получают дальнейшее развитие в комбинации с другими способами уплотнения. В частности, одним из примеров применения прессования в комбинации с импульсным уплотнением, является Сейатцу-процесс, который реализуется в современных формообразующих установках. Вместе с тем, вопросы, связанные с эффективностью работы прессовых механизмов в современных установках, остаются актуальными.##submission.downloads##
Опубліковано
2016-02-29
Як цитувати
Абдулов, А. (2016). РАЗРАБОТКА ПРОГРАММНЫХ ПРИЛОЖЕНИЙ ДЛЯ АНАЛИЗА ИНДИКАТОРНЫХ ДИАГРАММ ФОРМОВОЧНЫХ МАШИН. Нові матеріали і технології в машинобудуванні (Праці Міжнародної науково-технічної конференції), (6), 18–19. https://doi.org/10.20535/2519-450x.6.2015.61284
Номер
Розділ
Сучасні технології виготовлення виливків із чавуну, сталі та кольорових металів.
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Нові матеріали і технології в машинобудуванні

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Етика автора:
- Автор (або колектив авторів) несе (чи) відповідальність за новизну і достовірність результатів наукового дослідження. Автори статті повинні надавати достовірні результати проведених досліджень. Завідомо неправдиві або сфальсифіковані затвердження неприйнятні.
- Автори повинні гарантувати, що результати дослідження, викладені в поданій рукописи, повністю оригінальні.
- Запозичені фрагменти або твердження повинні бути оформлені з обов'язковим зазначенням автора та першоджерела.
- Неетичні і неприйнятні надмірні запозичення, а також плагіат в будь-яких формах, включаючи неоформлені цитати, перефразування або привласнення прав на результати чужих досліджень.
- Необхідно визнавати внесок всіх осіб, так чи інакше вплинули на хід дослідження, зокрема, в статті повинні бути представлені посилання на роботи, які мали значення при проведенні дослідження.
- Співавторами статті повинні бути вказані всі особи, які внесли істотний внесок у проведення дослідження.
- Автори не повинні надавати в журнал рукопис, яка була відправлена в інший журнал і знаходиться на розгляді, а також статтю, вже опубліковану в іншому виданні.
Етика редакції:
- Редакція несе відповідальність за оприлюднення авторських творів. При прийнятті рішення про публікацію редактор журналу керується достовірністю представлення даних і наукової значимістю даної роботи.
- Редактор повинен оцінювати інтелектуальний зміст рукописів. Виходячи з принципів конфіденційності неопубліковані дані, отримані з представлених до розгляду рукописів, не повинні використовуватися для особистих цілей або передаватися третім особам без письмової згоди автора.
- Редактор не повинен допускати до опублікування інформацію, якщо є достатньо підстав вважати, що вона є плагіатом.
Етика публікацій:
Журнал є виданням відкритого доступу. Всі статті вільні для перегляду, читання, завантаження та друку.
Матеріали приймаються українською, російською або англійською мовами і відповідно публікуються мовою оригіналу.