МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ РЕАКЦІЇ В РЕГУЛЬОВАНІЙ ОПОРІ ЕСТАКАДНОГО НАФТОПРОВОДУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2519-450X.5.2024.319024Ключові слова:
нафтовий трубопровід, естакада, крайовий ефект, лінійно-пружна основа, напружено-деформований станАнотація
У статті розглянуто модель двосекційного естакадного переходу нафтового трубопроводу в гірській місцевості, яка включає наземну секцію, змодельовану пружною трубчастою балкою, та підземні секції, взаємодіючі з лінійно-пружною основою. Розроблено методику визначення реакції опори на зовнішні впливи. Диференціальні рівняння рівноваги, що описують деформацію секцій трубопроводу, вирішено методом початкових параметрів. Визначено крайовий ефект напружено-деформованого стану підземної секції та його загасання зі збільшенням відстані.
Посилання
Velychkovych, A.; Andrusyak, A.; Pryhorovska, T.; Ropyak, L. Analytical model of oil pipeline overground transitions, laid in mountain areas. Oil Gas Sci. Technol. 2019, 74, 65.
Dutkiewicz, M.; Velychkovych, A.; Andrusyak, A.; Petryk, I.; Kychma, A. Analytical Model of Interaction of an Oil Pipeline with a Support of an Overpass Built in a Mountainous Area. Energies 2023, 16, 4464.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Михаил Михайлович Ямшинский; Андрій Величкович, Андрій Андрусяк, Іван Петрик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.
Етика автора:
- Автор (або колектив авторів) несе (чи) відповідальність за новизну і достовірність результатів наукового дослідження. Автори статті повинні надавати достовірні результати проведених досліджень. Завідомо неправдиві або сфальсифіковані затвердження неприйнятні.
- Автори повинні гарантувати, що результати дослідження, викладені в поданій рукописи, повністю оригінальні.
- Запозичені фрагменти або твердження повинні бути оформлені з обов'язковим зазначенням автора та першоджерела.
- Неетичні і неприйнятні надмірні запозичення, а також плагіат в будь-яких формах, включаючи неоформлені цитати, перефразування або привласнення прав на результати чужих досліджень.
- Необхідно визнавати внесок всіх осіб, так чи інакше вплинули на хід дослідження, зокрема, в статті повинні бути представлені посилання на роботи, які мали значення при проведенні дослідження.
- Співавторами статті повинні бути вказані всі особи, які внесли істотний внесок у проведення дослідження.
- Автори не повинні надавати в журнал рукопис, яка була відправлена в інший журнал і знаходиться на розгляді, а також статтю, вже опубліковану в іншому виданні.
Етика редакції:
- Редакція несе відповідальність за оприлюднення авторських творів. При прийнятті рішення про публікацію редактор журналу керується достовірністю представлення даних і наукової значимістю даної роботи.
- Редактор повинен оцінювати інтелектуальний зміст рукописів. Виходячи з принципів конфіденційності неопубліковані дані, отримані з представлених до розгляду рукописів, не повинні використовуватися для особистих цілей або передаватися третім особам без письмової згоди автора.
- Редактор не повинен допускати до опублікування інформацію, якщо є достатньо підстав вважати, що вона є плагіатом.
Етика публікацій:
Журнал є виданням відкритого доступу. Всі статті вільні для перегляду, читання, завантаження та друку.
Матеріали приймаються українською, російською або англійською мовами і відповідно публікуються мовою оригіналу.